Sklepy internetowe (E-commerce)

Chcesz w szybki sposób rozszerzyć swoją działalność na ryneku którym działasz ? Załóż sklep i sprzedawaj produkty wszędzie tam, gdzie jest Internet! Niezależnie od tego, czy sprzedajesz catering dietetyczny, czy pojemniki na odpady.

Jak dobrze zaprojektować sklep internetowy ?

Co ciekawe audyt SEO pozwala uzyskać liczne korzyści bez potrzeby intensyfikacji nakładów ponoszonych na promocję.

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami 42 % użytkowników, którzy znaleźli się na stronie internetowej z zamiarem dokonania zakupu zrezygnowała z niego z uwagi na problemy w nawigacji. W przypadku projektowania sklepów internetowych liczy się przede wszystkim prostota. Należy zadbać o to aby klient w krótkim czasie dokładnie zapoznał się z całą ofertą.

Ponadto powinien tak szybko jak możliwe uzyskać pełne informację dotyczące planowanej transakcji. Bardzo modne jest wykorzystanie szybkiego menu, które dostępne jest z poziomu każdej podstrony. Za jego pomocą klient dowie się wszystkiego na temat możliwych sposobów płatności oraz przewidywanego terminu dostawy. Marketing internetowy zmienia oblicze. Ponad połowa Polaków w zeszłym roku nie przeczytała ani jednej książki. Dlatego nie należy oczekiwać, że konsumenci wyrażą zainteresowanie długimi i zlewającymi się tekstami. Przy prezentowaniu oferty przez sklep internetowy należy zadbać o przekazanie jak największej ilości informacji w przystępnej formie. Pomocne będą tu infografiki, atrakcyjne ikony oraz klasyczne tabele. Odpowiednia konstrukcja strony oraz reklama pomoże w zwiększaniu ilości klientów decydujących się na finalizację transakcji

BLOG / CIEKAWOSTKI / PORADY
Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie.