Social Media

Reklamuj się tam, gdzie codziennie spędzają czas setki Twoich potencjalnych klientów. Warto wyżyłować z platformy Facebook jak najwięcej i zacząć nową przygodę razem z nim, a co najistotniejsze - przyciągać klientów.
01.
Facebook - derdalukasz.pl - reklama / strony www / druk - Żary, Żagań, Zielona Góra
Prowadzenie Fanpage
Dziś bez obecności na Facebooku nie wyobrażamy sobie życia i prawidłowo.
To właśnie dzięki temu, wszyscy mogę śledzić każde Twój ruch i w efekcie zaabsorbować ofertę przedstawioną w postach, reklamach czy konkursach, a to już mały krok do zostania nowym klientem.
02.
Reklamy na social mediach - derdalukasz.pl - reklama / strony www / druk - Żary, Żagań, Zielona Góra
Reklamy na Facebook
Umożliwiają zawędrować do Twoich odbiorców z ofertą specjalną, video czy postami karuzelowymi.
Reklamy na Facebook - zwiększają także ruch na stronie, czynny udział na fanpage’u przy czym budują jego zasięg. i to za kilka złotych.
03.
Konkursy na Facebook - derdalukasz.pl - reklama / strony www / druk - Żary, Żagań, Zielona Góra
Konkursy na Facebook
Najlepsza mobilizacja Twoich fanów w świetny i kreatywny sposób.
Dzięki konkursom uzyskasz duże zasięgi, które przerzucą na liczbę polubień Twojego fanpage'a, popularności profilu oraz ilości interakcji z odbiorcami.
PRZYKŁADOWE REALIZACJE
BLOG / CIEKAWOSTKI / PORADY
Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie.