Abonament na usługi graficzne

Abonament na usługi graficzne polega na stałej współpracy z grafikiem - jest to idealne rozwiązanie dla firm, które nie mają grafika na etacie, a potrzebują regularnej, dużej liczby projektów graficznych.

Abonament charakteryzuje się atrakcyjną ceną w rozliczeniu miesięcznym i stałym wsparciem grafika – decydując się na abonament na usługi graficzne dostajesz gwarancję, że wszystkie zaplanowane projekty otrzymasz zawsze na czas. 

Sam wiesz dokładnie to czego potrzebujesz, i również ile potrzebujesz. Po co płacić za szerokie portfolio grafika, jeżeli możesz zapłacić za jego pracę, poszczególne projekty oraz ostateczne efekty pracy końcowej. 

Wykup określony czas naszego grafika komputerowego i sprawdź sam jak to działa! 

A dlaczego warto ? Czas – grafik dostępny od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00 – gwarantując termin; portfolio – wieloletnie doświadczenie w projektowaniu graficznym (również ofertujemy montaż wideo projektów czy opieka nad stroną www); niskie koszt – brak grafika w swoim zespole to około 6 tys. oszczędności co miesiąc; uczciwa umowa – godziny niewykorzystane przechodzą na kolejny miesiąc.

Abonament na usługi graficzne - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
WYBIERZ ABONAMENT

STANDARD

do 6h pracy grafika

od 500 zł


cena brutto

Projekty graficzne do internetu, projekty graficzne do druku, UI/UX design, grafiki na Social Media, prezentacje Power Point, infografiki, banery reklamowe i inne. Indywidualne prace graficzne według potrzeb klienta. Oferta dla: pensjonaty, kancelarie, sklepy, salony, obiekty sportowe.

 • trermin realizacji max. 4 dni robocze*
 • umowa minimum na 3 miesięcy
 • godziny przechodzą na kolejny miesiąc
 • kontakt przez e-mail z grafikiem
 • dokupienie kolejnej godz. - 150 zł
napisz do nas

PLUS

do 16h pracy grafika

od 1 400 zł


cena brutto

Projekty graficzne do internetu, projekty graficzne do druku, UI/UX design, grafiki na Social Media, prezentacje Power Point, infografiki, banery reklamowe i inne. Indywidualne prace graficzne według potrzeb klienta. Oferta dla: hostele, fundacje, restauracje, bary, puby, hurtownie.

 • termin realizacji max. 3 dni robocze*
 • umowa minimum na 3 miesięcy
 • godziny przechodzą na kolejny miesiąc
 • kontakt przez telefon i e-mail z grafikiem
 • dokupienie kolejnej godz. - 140 zł
napisz do nas

PRO

do 26h pracy grafika

od 2 200 zł


cena brutto

Projekty graficzne do internetu, projekty graficzne do druku, UI/UX design, grafiki na Social Media, prezentacje Power Point, infografiki, banery reklamowe i inne. Indywidualne prace graficzne według potrzeb klienta. Oferta dla: hotele, kina, opery, agencje reklamowe, deweloperzy, agencje eventowe.

 • termin realizacji max. 3 dni robocze*
 • umowa minimum na 3 miesięcy
 • godziny przechodzą na kolejny miesiąc
 • kontakt przez telefon i e-mail z grafikiem
 • dokupienie kolejnej godz. - 120 zł
napisz do nas
KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

  Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

  Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

  Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.