Szyldy / tablice reklamowe

Proponujemy Państwu profesjonalne i trwałe szyldy reklamowe przeznaczone do wnętrz, oraz przystosowane do umieszczenia na zewnątrz (odporne na czynniki zewnętrzne takie jak deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury), bilbordy dowolnych formatów, oraz tablice przestawne, które są dobrą przenośną reklamą dla restauracji, czy kawiarni.

Od inwencji Klienta zależy czy logo będzie podświetlone, czy też nie. Tablice, których realizacji się podejmujemy, są wykonane z najwyższą starannością o każdy detal. Projekty obejmują zarówno proste, klasyczne tablice informacyjne i kierunkowe, eleganckie i czytelne tabliczki przydrzwiowe, ale też charakterystyczne i klimatyczne tablice leśne wykonane z trwałego drewna. Realizujemy zamówienia na tradycyjne i klasyczne bilbordy i tablice reklamowe, które pomogą zwrócić uwagę kierowców i przechodniów na ofertę Państwa firmy.

Wykonujemy:

 • Reklama świetlna: litery blokowe LED, litery z efektem halo, kasetony reklamowe, kasetony z dibondu, kasetony elastyczne, kasetony dwustronne, reklamy zmieniające kolor, attyki i otoki reklamowe, ekspozytory świetlne, neony reklamowe, kasetony slim.
 • Litery 3D i logo przestrzenne: litery ze styroduru, litery z pleksy, litery na dystansach, litery ze stali nierdzewnej.
Szyldy / tablice reklamowe - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
REALIAZACJE
REKLAMA ŚWIETLNA

Współpracując z najlepszymi markami takimi jak LG, SAMSUNG i PHILIPS osiągnęliśmy wiele, aby zaspokoić nawet najwybredniejsze gusta naszych Klientów. Litery blokowe LED, kasetony i neony reklamowe zachwycają swoimi kolorami, intensywnością światła, oraz markową jakością z wyższej półki. W swojej ofercie posiadamy wszystkie możliwe rodzaje reklam świetlnych: litery blokowe LED, litery z efektem halo, kasetony z dibondu – dwustronne i elastyczne, reklamy zmieniające kolory, ekspozytory świetlne, oraz niezwykle nowoczesne, supercienkie kasetony slim, których grubość wynosi od 10 do 16 centymetrów.

Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z charakterystycznymi neonami, które aktualnie przeżywają swój renesans – ich piękno tkwi w prostocie. Funkcjonalne kasetony z dibondu będą dobrą wizytówką sklepu, salonu i biura. Logo z dibondu charakteryzuje się wyjątkową estetyką wykonania, w porównaniu z tradycyjną tablicą reklamową. Kasetony elastyczne i dwustronne sprawią, że realizacja nawet najbardziej skomplikowanego projektu Klienta będzie możliwa. Charakteryzują się brakiem podatności na trudne warunki atmosferyczne i co ważne, są odporne na stłuczenia. Litery 3D z efektem halo, dostępne są w wersji wewnętrznej i zewnętrznej – podświetlenie liter ładnie podkreśla logo firmy na elewacji budynku. Litery świetlne LED, które wykorzystujemy do projektów naszych Klientów, możemy wykonać praktycznie w każdej możliwej technologii – w korpusie z aluminium, aluminiowe z plecami z uniwersalnego PCV, a także wykonane w całości z tego tworzywa.

 • Litery blokowe LED – główną wartością dodaną liter podświetlanych światłem LED, oprócz atrakcyjnego, zwracającego uwagę Klienta designu, jest oszczędność z uwagi na niskie zużycie energii światła LED. Litery blokowe są trwałe i stanowią atrakcyjną alternatywę dla klasycznych szyldów reklamowych
 • Litery z efektem halo – litery z efektem halo to technika polegająca na rzucaniu rozproszonego światła zza liter wprost na elewację. To dobre rozwiązanie w przypadku ciemnego, monochromatycznego projektu logo.
 • Kasetony reklamowe – kasetony są odporne na warunki atmosferyczne, praktyczne i zwracają na siebie uwagę. Można na nich umieszczać dowolne informacje o firmie i jej usługach. Kasetony mogą mieć różnorodne formy, kolorystykę, oraz kształty. Większość z nich znajdą Państwo w naszej ofercie.
 • Kasetony z dibondu – wykonane z licencjonowanego, kompozytowego tworzywa. Kasetony z dibondu są bardzo eleganckie, charakteryzują się idealną taflą powierzchni, a niepodważalną zaletą jest mnogość wersji kolorystycznych i faktur, w jakiej występują. Kaseton z dibondu może zatem zostać stworzony praktycznie „na miarę”, według dowolnego projektu Klienta.
 • Kasetony elastyczne – kasetony z elastycznym, napinanym licem, są ukierunkowane na potrzeby Klientów, którym zależy na wielkości swojej reklamy. Ta forma kasetony, umożliwia stworzenie reklamy o długości nawet do 50 metrów! Sprawdzają się między innymi na dużych powierzchniach hal magazynowych.
 • Kasetony dwustronne – kasetony są odporne na warunki atmosferyczne, praktyczne i efektowne. Można na nich umieszczać dowolne informacje o firmie i jej usługach. Kasetony mogą mieć różnorodne formy, kolorystykę, oraz kształty. Kasetony dwustronne charakteryzują się możliwością zamieszczenia druku po obu stronach
 • Reklamy zmieniające kolor – technika LED RGB polega na zastosowaniu oświetlenia, które odpowiednio zaprogramowane będzie emitowało światło w różnych, zamówionych według uznania Klienta kolorach i natężenia jasności..
 • Attyki i otoki reklamowe – inaczej nazywane blendami i fryzami. Są kluczowym punktem identyfikacji reklamowej stacji benzynowych, dużych sklepów, oraz myjni samochodowych. Odpowiednio podświetlone sprawiają, że obiekt nie może zostać niezauważony, a logo marki jest mocno wyodrębnione i rzuca się w oczy nawet z bardzo daleka. Wykonane są z modułów z aluminiowej blachy, odpowiednio obudowane i oświetlone.
 • Ekspozytory świetlne – Wolnostojące, lub przymocowane do ściany ekspozytory, mają na celu zaprezentowanie umieszczonych na nich produktów. Najczęściej wykonywane są z płyt MDF, pleksi, PCV i dibondu.
 • Neony reklamowe – znane wszystkim neony, niegdyś widziane w każdej sklepowej witrynie, teraz poszukiwane, oryginalne i przyciągające wzrok. Rura, z której wykonano neon, wypełniana jest mieszaniną gazów, które pod wpływem napięcia elektrycznego emitują światło.
 • Kasetony slim – supercienkie kasetony slim, których grubość wynosi od nawet 10 do 16 centymetrów. Niezwykle modernistyczne i nowoczesne, są wspaniałym rozwiązaniem dla minimalistycznych wnętrz.
LITERY 3D I LOGO PRZESTRZENNE

Litery 3D to doskonałe rozwiązanie na efektowne, trójwymiarowe logo firmy, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Dobrej jakości podświetlenie liter powoduje, że logotyp marki Klienta, w dzień zwraca na siebie uwagę efektownymi literami, a w nocy doskonałym podświetleniem żywymi kolorami. Wykonujemy litery ze styroduru, pleksy i ze stali. Proponujemy także eleganckie, litery 3D, które umieszczone na powierzchni samochodu, sprawią, że służbowe auto stanie się subtelną reklamą i wizytówką firmy.

 • Litery ze styroduru – charakteryzują się niezwykłą lekkością. Styrodur to materiał bardzo zbliżony wyglądem i strukturą do styropianu. Atutem tego rozwiązania jest to, że można pomalować je na dowolny kolor. Litery ze styroduru są również bardzo ekonomiczne – ich cena jest bardzo przystępna co czyni je uniwersalnymi.
 • Litery z pleksy – Są bardzo trwałe, gładkie i odporne na uszkodzenia – można je więc stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz elewacji. Litery są laserowo wycinane i dostępne w bogatej, szerokiej wersji kolorystycznej. Z pewnością każdy Klient znajdzie odpowiedni wzór dla siebie.
 • Litery na dystansach – sprawiają wrażenie trójwymiarowości i odstawania od ściany, a ich mocowania są praktycznie niewidoczne. Wielkość i ilość liter jest uzależniona od indywidualnych preferencji Klienta. Są bardzo efektowne i przyciągają uwagę przechodniów.
 • Litery ze stali nierdzewnej – Bardzo eleganckie, nowoczesne i ekskluzywne. Charakteryzują się precyzją wykonania. Piękna i gładka tafla liter, odbija światło niczym lustro. Jeżeli chcemy podkreślić elitarność marki, litery ze stali nierdzewnej mogą się okazać strzałem w dziesiątkę.
REKLAMA ZEWNĘTRZNA

BANERY REKLAMOWE

Baner reklamowy można umieścić na ogrodzeniu, siatce, balustradzie lub specjalnym miejscu ekspozycyjnym.

OKLEJANIE SZYB / WITRYN

W dużej mierze swoje zastosowanie znajdują min. w gabinetach kosmetycznych, biurach i korporacjach.

REKLAMA NA SAMOCHODACH

Projektujemy i wyklejamy na samochodach reklamy drukowane, napisy i naklejki wycinane.

SZYLDY / TABLICE REKLAMOWE

Szyldy reklamowe przeznaczone do wnętrz, oraz przystosowane do umieszczenia na zewnątrz.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

  Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

  Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

  Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.