Reklama na samochodach

Szukasz nowych, ciekawych i niebanalnych form reklamy? Wypróbuj naszą usługę – oklejanie samochodów. Kompleksowo i profesjonalnie wykonamy każde zlecenie, zapewniając Ci wsparcie i merytoryczną pomoc na wszystkich jego etapach.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę na samochodzie? To jedna z najskuteczniejszych form marketingu, a jednocześnie darmowy sposób na to, by nadać swojej marce rozgłos. Jeżeli mieszkasz i wykonujesz usługi lub sprzedajesz produkty na terenie dużego miasta, świetnie się składa. Okleimy Twój samochód profesjonalną folią, a kiedy będziesz poruszał się ulicami – wszyscy potencjalni klienci z pewnością Cię zobaczą.

Usługę oklejania samochodów wykonujemy kompleksowo. Możesz nam zaufać i powierzyć realizację projektu od początku do końca. Obejrzymy Twoje auto i zaproponujemy wzór oraz grafikę, która najlepiej się na nim zaprezentuje. Następnie wykwalifikowany pracownik dokona aplikacji. Mamy ogromne doświadczenie w wyklejaniu samochodów, a nasze usługi obejmują reklamy drukowane, napisy, jak i naklejki wycinane.

Jesteśmy pewni, że nasza oferta przypadnie Ci do gustu. Dzięki oklejeniu samochodu zwiększysz zainteresowanie swoją marką i dotrzesz do kolejnych, potencjalnych klientów. Dlatego nie zwlekaj – zadzwoń do nas już dziś!

REALIAZACJE
REKLAMA ZEWNĘTRZNA

BANERY REKLAMOWE

Baner reklamowy można umieścić na ogrodzeniu, siatce, balustradzie lub specjalnym miejscu ekspozycyjnym.

OKLEJANIE SZYB / WITRYN

W dużej mierze swoje zastosowanie znajdują min. w gabinetach kosmetycznych, biurach i korporacjach.

REKLAMA NA SAMOCHODACH

Projektujemy i wyklejamy na samochodach reklamy drukowane, napisy i naklejki wycinane.

SZYLDY / TABLICE REKLAMOWE

Szyldy reklamowe przeznaczone do wnętrz, oraz przystosowane do umieszczenia na zewnątrz.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

    Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.