Tworzenie stron internetowych

Mało profesjonalna w dzisiejszej dobie internetu jest firma nieposiadająca własnej wizytówki w sieci za pośrednictwem strony internetowej, więc długo nie dywagując - traci z każdą kolejną godziną swoich klientów.

Strona internetowa to jedna z najlepszych metod promocji. Zawiera ona w sobie wszystkie elementy, które powinna zawierać dobra reklama.

Łączy w sobie funkcje informacyjne, marketingowe i sprawia, że firma otrzymuje renomę. Posiadanie takiej witryny oprócz statusu daje też wiele więcej innych korzyści. Jakie są to plusy ? Kiedy warto zdecydować się na założenie witryny ? Jakie wymagania warto przed nią postawić ? I wreszcie jakie są koszty i proces wykonania. Na te wszystkie pytania znajdziecie Państwo odpowiedzieć w dalszej części naszego serwisu oraz na blogu. Oprócz rozwiania wątpliwości przekażemy również kilka cennych informacji, jakie warto posiadać, zamawiając firmową strona internetową, oraz przybliżymy cały proces jej tworzenia tak, aby wiedza ta pozwoliła do maksimum wykorzystać szansę, jaką jest stworzenie własnej witryny.

Tworzenie stron internetowych - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra

Strona internetowa – dlaczego warto ją mieć ?

To oczywiście nie jest koniec, gdyż strona internetowa musi być funkcjonalna. Nie można jednak pomijać wartości merytorycznej, ponieważ to ona ma za zadanie przyciągać do nas potencjalnych kontrahentów. Często zapominanym aspektem, jaki zapewnia strona internetowa jest kreacja pozytywnego wizerunku danego przedsiębiorstwa. Porządnie wykonana witryna dobrze zaświadcza o przedsiębiorcy i do tego jeszcze wzmacnia jego pozycję na rynku. Stąd też nie warto się wzbraniać przed założeniem strony www dla swojej firmy, ponieważ jest to duża inwestycja w jej rozwój.

Stąd też powinna ona posiadać określoną budowę, aby dawała możliwość błyskawicznych i nienastręczających wielu kłopotów modyfikacji. Należy już na wstępie sobie jasno powiedzieć, że strona internetowa zalicza się do kluczowych elementów dobrze prosperującej firmy. Trudno się w zasadzie temu dziwić, ponieważ większość interesów załatwia się wykorzystując nowoczesne technologie. Co więcej internet to dodatkowo wspaniałe narzędzie do promocji marki bądź też produktu. Dlatego też ignorancją byłoby zaniechanie posiadania strony www. Przenigdy jednak nie może to być przypadkowa strona. 

Co to strona responsywna ?

Co ciekawe audyt SEO pozwala uzyskać liczne korzyści bez potrzeby intensyfikacji nakładów ponoszonych na promocję.
Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, że bez umiejętnie przeprowadzonych kampanii reklamowych będzie nam bardzo ciężko dotrzeć do odbiorcy ze swoim produktem bądź usługą. Stąd też naprawdę warto z prowadzoną działalnością wejść do internetu. Na nic jednak zda nam się obecnie zwyczajna strona internetowa. Oczywiście jest to świetne narzędzie, lecz o ograniczonym polu działania.

Wynika to z faktu, że niemało osób korzysta dziś z dostępu do sieci z urządzeń mobilnych. Tym samym potrzebna jest nam strona responsywna, czyli taka działająca w jednakowym stopniu na komputerach stacjonarnych oraz wspomnianych już urządzeniach mobilnych. Zwyczajna strona nie nadaje się w dostatecznym stopniu do przeglądania na tabletach czy smartfonach.

Dlatego też strona responsywna wykrywając łączenie się z przy użyciu powyższych urządzeń zmienia swój układ i pozwala tym samym bez przeszkód przeglądać ją. Warte odnotowania jest również to, że Google przyjaźniej spogląda na takie strony niż te oparte o HTML. Wynika to bowiem z tego, iż ten potentat na rynku wyszukiwarek chce, aby strony www były w jednakowym stopniu były dostępne dla wszystkich odwiedzających użytkowników. Dlatego też każda strona responsywna może liczyć na wyższą lokatę w tej wyszukiwarce. Z tego powodu warto postarać się o taką właśnie stronę www, a z pewnością krok ten nam się opłaci.

CENNIK

Pakiet START

strona do 5 zakładek

od 1 600 zł


cena brutto

Podstawowa strona internetowa na start dla Twojej firmy.

 • indywidualny projekt strony
 • strona do 5 zakładek
 • 2 modyfikacje projektu
 • panel do zarządzania treścią (WordPress)
 • formularz kontaktowy
 • mapa Google
 • galeria
 • czas realizacji do 7 dni roboczych
napisz do nas

Pakiet START Plus

strona do 10 zakładek + wersja językowa

od 2 500 zł


cena brutto

Strona internetowa dla klientów, którzy potrzebują stronę z wieloma podstronami + dodatkową wersją językową.

 • indywidualny projekt strony
 • strona do 10 zakładek
 • 4 modyfikacje projektu
 • panel do zarządzania treścią (WordPress)
 • formularz kontaktowy
 • mapa Google
 • galeria + portfolio
 • dodatkowa wersja językowa
 • czas realizacji do 14 dni roboczych
napisz do nas

Pakiet BIZNES

do 25 zakładek + wersja językowa

od 4 200 zł


cena brutto

Strona dla firm, których biznes opiera się na działaniu w internecie, budowaniu relacji z klientami - hotele, zakłady medyczne, usługi specjalistyczne, kancelarie adwokackie, itp.

 • indywidualny projekt strony
 • strona do 25 zakładek
 • 4 modyfikacje projektu
 • panel do zarządzania treścią (WordPress)
 • formularz kontaktowy
 • mapa Google
 • galeria + portfolio
 • kalendarz rezerwacji (hotel, klient, spotkanie on-line)
 • dodatkowa wersja językowa
 • newsletter
 • optymalizacja SEO (zdjęcia + treść)
 • czas realizacji do 21 dni roboczych
napisz do nas
REALIZACJE
CEMIX BETON Żary
MDEKA TRANSPORT Trzebiel
IKADOM Lipinki Łużcykie
TOM-GROUP Leszno
TWORZENIE STRON WWW

Strony internetowe

Strony internetowe to współczesne wizytówki firm.

Profesjonalna, responsywna strona internetowa to podstawa obecności przedsiębiorstwa w sieci. Projektowane przez nas witryny są nowoczesne, intuicyjne i funkcjonalne.

Sklepy internetowe

Sklepy on-line mogą stanowić podstawę działalności lub generować dodatkowe dochody.

Tworzymy profesjonalne, funkcjonalne sklepy internetowe, które zagwarantują zadowolenie klientów i pozwolą na wygodne zakupy.

Pozycjonowanie w Google

Twoja oferta jest lepiej widoczna w intrenecie i trafia do większej ilości klientów.

Pozycjonowanie w Google, które oferujemy, optymalizuje i poprawia pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwarki.

Portale i serwisy www

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań i celów.

Tworzone przez nas portale i serwisy www charakteryzuje wysoka funkcjonalność i zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Hosting + domena

Oferujemy stworzenie domeny strony internetowej i jej hosting na niezawodnym serwerze w atrakcyjnej cenie.

Oferujemy kompleksowe usługi polegające na wyborze i zarejestrowaniu domeny strony internetowej, a także jej hostingu.

Opieka techniczna

Opieka techniczna to oferta skierowana do klientów posiadających strony internetowe i działających w sieci.

Opieka techniczna nad sklepem internetowym pozwoli na jego prawidłowe funkcjonowanie i ciągłą dostępność dla klientów.

DLACZEGO WARTO ?

Strona internetowa – dlaczego warto ją mieć?

Nie warto się wzbraniać przed założeniem strony www dla swojej firmy, ponieważ jest to duża inwestycja w jej rozwój.

Należy już na wstępie sobie jasno powiedzieć, że strona internetowa zalicza się do kluczowych elementów dobrze prosperującej firmy. Trudno się w zasadzie temu dziwić, ponieważ większość interesów załatwia się wykorzystując nowoczesne technologie. Co więcej internet to dodatkowo wspaniałe narzędzie do promocji marki bądź też produktu. Dlatego też ignorancją byłoby zaniechanie posiadania strony www. Przenigdy jednak nie może to być przypadkowa strona. Stąd też powinna ona posiadać określoną budowę, aby dawała możliwość błyskawicznych i nienastręczających wielu kłopotów modyfikacji. To oczywiście nie jest koniec, gdyż strona internetowa musi być funkcjonalna. Nie można jednak pomijać wartości merytorycznej, ponieważ to ona ma za zadanie przyciągać do nas potencjalnych kontrahentów. Często zapominanym aspektem, jaki zapewnia strona internetowa jest kreacja pozytywnego wizerunku danego przedsiębiorstwa. Porządnie wykonana witryna dobrze zaświadcza o przedsiębiorcy i do tego jeszcze wzmacnia jego pozycję na rynku.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

  Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

  Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

  Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.