Sesja produktowa

Szczegółowa sesja przedmiotów / odzieży na białym tle z centralnie umieszczonym w kadrze produktem lub na tle dopasowanym do produktu.

Sesja produktowa pozwala pokazać Twoją ofertę z jak najlepszej strony. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, który w połączeniu z doświadczeniem i  kreatywnością dajemy gwarancję sesji, która spełni wymagania najbardziej wybrednych zleceniodawców. 

Zdjęcia są wykonywane na białym tle, co ma na celu skupienie uwagi na produkcie. Przy fotografii produktowej najważniejsze jest odwzorowanie barw, pokazanie szczegółów i zalet przedmiotu. Wyróżniamy się następującymi frazami: wyszukane oświetlenie, mała głębia ostrości, użycie filtrów czy kolorów. Zdjęcia produktów idealnie sprawdzają się w projektach graficznych i reklamach wielkoformatowych. Zdjęcia ubrań, które są zrobione na manekinie, na finalnym zdjęciu, po obróbce, nasz manekin znika. Zdjęcia pokazują naturalny układ odzieży na ciele.

Po sesji materiał wysyłamy w miniaturach do klienta, aby mógł wybrać, które kadry interesują go najbardziej i które mają zostać poddane obróbce.

Sesja produktowa - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
CENNIK

Pakiet Packshot

Profesjonalne zdjęcie produktu na jednolitym tle wraz z podstawowym retuszem.

od 20 zł


cena brutto

Poniższy cennik nie stanowi oferty w myśl art. 543. Kodeksu cywilnego, dla każdego klienta szykujemy ofertę indywidualną. Cennik jest orientacyjny.

 • realizacja do 3 dni roboczych
 • minimalne zamówienie - 100 zł
 • cena brutto za 1 zdjęcie produktu
napisz do nas

Pakiet Packshot PREMIUM

Fotografia charakteryzująca się indywidualnym oświetleniem, jak i zaawansowaną postprodukcją.

od 40 zł


cena brutto

Poniższy cennik nie stanowi oferty w myśl art. 543. Kodeksu cywilnego, dla każdego klienta szykujemy ofertę indywidualną. Cennik jest orientacyjny.

 • realizacja do 5 dni roboczych
 • minimalne zamówienie - 300 zł
 • cena brutto za 1 zdjęcie produktu
napisz do nas

Pakiet Packshoty ODZIEŻ

Zdjęcia produktów to nie koszt, to Twoja inwestycja. Zatrzymamy oko klienta i zachęciemy go do kupna.

od 50 zł


cena brutto

Poniższy cennik nie stanowi oferty w myśl art. 543. Kodeksu cywilnego, dla każdego klienta szykujemy ofertę indywidualną. Cennik jest orientacyjny.

 • realizacja do 3 dni roboczych
 • minimalne zamówienie - 300 zł
 • cena brutto za 1 zdjęcie produktu
napisz do nas

Poniższy cennik w większości podlega indywidualnemu podejściu i nie może być traktowany jako oferta, a jedynie orientacyjna informacja. Cena zależy od rodzaju produktu, gabarytów, powierzchni i końcowego efektu. Cena obejmuje: zdjęcie na idealnie białym tle, korekta tonalna, korekta kolorystyczna, retusz (usunięcie drobnych niedoskonałości produktu), udostępnienie zdjęć do pobrania, licencja na wykorzystanie zdjęć w Internecie, ulotkach i katalogach drukowanych.

MULTIMEDIA (REKLAMA WIDEO)

Produkcja teledysków

Moim zdaniem bez teledysku jest coraz trudniej wypromować dobry materiał.

Projekty wyceniam indywidualnie w zależności od scenariusza, pomysłu, możliwości oraz sprzętu, który wykorzystamy przy produkcji.

Spoty reklamowe

Idealnie do emisji telewizyjnej oraz do zamieszczenia w serwisach internetowych.

Spoty reklamowe powinny w ciekawy i czytelny, a jednocześnie intrygujący sposób prezentować najsilniejsze atuty produktu / usługi.

Filmowanie dronem

Transmisja obrazu 4K w czasie rzeczywistym z wydarzeń, imprez plenerowych i masowych.

Wykonujemy filmy i zdjęcia z drona w najwyższej jakości oraz nietuzinkowe efekty idealnie do spotów reklamowych i promocyjnych.

Postprodukcja wideo

Każde ujęcie wymaga odpowiedniego montażu, dźwięku czy choćby obróbki kolorystycznej.

Działamy w zakresie obróbki kolorystycznej, pracą nad efektami specjalnymi, skomplikowanego montażu obrazu, udźwiękowienia (tworzenia własnej muzyki do filmu), a to wszystko Państwa wizją.

Mix / mastering audio

Wstydzisz się wysłać swoją ścieżkę wokalnej? Nie ma czego się bać, wysyłaj !

Nagrania będą brzmiały zgodnie z wytycznymi danego stylu muzycznego, zachowując jednocześnie Twoje niepowtarzalne brzmienie.

Sesje produktowe

Zdjęcia produktów na potrzeby sprzedaży w sklepów internetowych, Allegro itp.

Szczegółowa sesja fotografia przedmiotów na białym tle z centralnie umieszczonym w kadrze produktem lub na tle dopasowanym do produktu.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

  Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

  Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

  Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.