Prowadzenie Twojego fanpage

Współpracując z nami, otrzymujesz u swego boku: menadżera produktu / usługi, autora treści, grafika, korektora językowego i analityka.
0
milionów Polaków
korzysta z Facebook
0
godziny dziennie
spędzamy korzystając z Facebook
0
% osób szuka produktów czy usług
za pośrednictwem Facebook
0
% zysku więcej osiąga firma
aktywnie działająca na Facebook
Image
Wypracuj społeczność
Dlaczego jeszcze nikt nie lajkuje Twojej firmy ?!
Dziś na Facebooku, czy oglądając Youtube spędzamy dużo godzin w ciągu dobry, biorąc udział w dyskusjach, lubiąc posty innych użytkowników i wymieniamy się linkami.
Image
Liczby mówią same za siebie !
Jak dotrzeć do nowych klientów?
Ponad 60% polskich firm posiada swój profil na Facebooku, a 80% użytkowników szuka produktów, usług oraz interesujących ich informacji w social mediach ! Nie czekaj, załóż fanpage !
Image module
Image
Monitoring i akcje specjalne
Profesjonalne podejście do klienta
Efekty na Twoimi fanpage w postaci komunikacji z fanami to nasz najważniejszy cel, jak i aktywności użytkowników poprzez konkursy oraz inne akcje specjalne.
Image
Zaprzyjaźnij się z klientami
Klient nasz Pan ?!
Budowanie koneksji pomiędzy klientem, a produktem w czasach ogromnej konkurencji jest kluczowe, więc kiedy zamierzamy wchodzić w interakcje z klientami musisz dobrze poprowadzić swój fanpage.
PRZYKŁADOWE REALIZACJE
BLOG / CIEKAWOSTKI / PORADY
Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie.