Banery reklamowe

Banery reklamowe to jedna z najpopularniejszych form promocji towarów, usług, wydarzeń lub akcji. Mogą mieć różne rozmiary, ale zwykle są duże i dzięki temu gwarantują, że są skuteczne.

Banery reklamowe mogą posiadać wielkość nawet do kilkunastu metrów kwadratowych. W zależności od potrzeb są jedno- lub dwustronne i idealnie nadają się do ekspozycji zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Mogą być oświetlone, posiadać rusztowania lub wyposażone w elementy pozwalające na zwieszenie ich na przykład do ścianach różnych obiektów. Dają dużo możliwości, a która zostanie wykorzystana zależy wyłącznie od potrzeb klienta. Poza tym montaż i demontaż banerów jest prosty, nie powoduje uszkodzeń, więc można je również przenosić.

Praca nad banerem rozpoczyna się oczywiście od wykonania projektu, w którym musi się znaleźć przede wszystkim logo firmy, jej dane i oczywiście chwytliwe hasło reklamowe. Ważne są również elementy graficzne. Muszą być wyraźne. Poza tym warto również zwracać uwagę na to, aby barwy pasowały do miejsca, w którym ma się znaleźć.

Gdy projekt jest dobrze przygotowany, druk banerów przebiega zwykle bardzo szybko i wykonywany jest w technologii solwentowej lub UV (zależy od potrzeb klienta). Materiały użyte do jego wykonania gwarantują odporność na wilgoć, mróz, słońce.

Baner reklamowy - KZF Żary (odzież i art. bhp, elektronarzędzia, sprzęt gaśniczy i art. ppoż.)
REALIAZACJE
DRUK BANERÓW + MONTAŻ
REKLAMA ZEWNĘTRZNA

BANERY REKLAMOWE

Baner reklamowy można umieścić na ogrodzeniu, siatce, balustradzie lub specjalnym miejscu ekspozycyjnym.

OKLEJANIE SZYB / WITRYN

W dużej mierze swoje zastosowanie znajdują min. w gabinetach kosmetycznych, biurach i korporacjach.

REKLAMA NA SAMOCHODACH

Projektujemy i wyklejamy na samochodach reklamy drukowane, napisy i naklejki wycinane.

SZYLDY / TABLICE REKLAMOWE

Szyldy reklamowe przeznaczone do wnętrz, oraz przystosowane do umieszczenia na zewnątrz.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

    Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.