Multimedia (reklama wideo)

Film, zdjęcia, grafika i dźwięk – to wszystko połączone w jedną logiczną całość. Prywatne hobby i zamiłowania powiązane są z muzyką, zdjęciami i filmem, a idące ze tym zaangażowanie, kreatywnością oraz pieczołowitość o każdy szczegół owocuje czymś niepowtarzanym i wyjątkowym.

PRODUKCJA TELEDYSKÓW

Produkcja teledysków

W dobie internetu, telewizji i szeroko pojętego postępu, w epoce kolorowego obrazu najlepszej jakości i praktycznie niekończącego się dostępu do różnego rodzaju rozrywki, trudno dziwić się, że widz, słuchacz czy generalnie - odbiorca stał się wymagający.

W przemyśle muzycznym nie wystarcza już sam utwór – a przynajmniej nie do jego promocji. Muzyka nie może mówić już sama za siebie – ta szansa została jej dawno odebrana przez inne masowe media. Być może jest to fakt przykry, nam – twórcom nie pozostało jednak nic innego, jak dostosowanie się. W XXI wieku, by promować muzykę potrzebny jest teledysk, obraz. Coś co przyciągnie wzrok i zainteresowanie potencjalnego fana.

Odbiorca pragnie wrażeń, pragnie przeżyć – chce zobaczyć coś czego jeszcze nie widział, a także poznać w pełni wizję i przekaż muzyka, twórcy. By skutecznie wypromować się w tej branży, potrzebne jest zapewnienie naszym słuchaczom maksimum rozrywki. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest teledysk. 

By zabrać się za jego tworzenie, potrzebna Ci jest nie tylko osoba, która zajmie się tym od strony technicznej – niezbędny jest także scenarzysta, dobry pomysł, odpowiedni sprzęt. Nasza firma zapewni tworzenie teledysku pod każdym z tych wariantów – daj nam pomóc rozwinąć Twoją karierę!

Produkcja teledysków - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
SPOTY REKLAMOWE
Spoty reklamowe (wideo) - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra

Spoty reklamowe

Zleć już teraz zamówienie na własny spot reklamowy przeznaczony na miejski telebim, panel LED, Twój sklep internetowy, bądź stronę www. Z doręczonych przez Ciebie materiałów przygotuje wyjątkową, a przede wszystkim dynamiczną i tanią reklamę. Ty decydujesz co potrzebujesz ! Jestem otwarty na wszelkie propozycje stałej współpracy.

Prowadzisz własną firmę, Twój biznes rozwija się, lecz potrzebujesz odrobiny rozgłosu? Z chęcią pomożemy w promocji Twoich usług czy produktów! Dziś dobrą reklamą rządzi przede wszystkim obraz i multimedialność. Przygotowane przez nas spoty reklamowe perfekcyjnie nadadzą się do telewizji czy zamieszczenia w różnych serwisach internetowych! Dzięki temu informacja o Twojej działalności dotrze do jak największej ilości osób. Taka reklama będzie w ciekawy, intrygujący sposób prezentować Twoją firmę od jak najlepszej strony – uwydatnione zostaną wszelkie atuty Twojej oferty!

Całość prezentowana zostanie w estetyczny, przejrzysty sposób, tak by do widza dotarły najważniejsze i treściwe informacje, które łatwo będzie zapamiętać. Spot nie powinien być ani zbyt długi ani zbyt krótki – musi zatrzymać się w pamięci odbiorcy na dłużej, ale nie może nudzić. Reklama tworzona przez nas to materiał do pracy nad którym zabierają się najlepsi, doświadczeni eksperci, którzy z pewnością zadbają o jak najlepszy odbiór Twojego biznesu. Zadbamy także o możliwość przedstawienia go jak największej publiczności, by nie tylko dotrzeć ale i skutecznie przekonać jak największą ilość odbiorców do skorzystania z dóbr prezentowanych w reklamie.

POSTPRODUKCJA WIDEO

Montaż i postprodukcja wideo

O efekcie końcowym filmu decydują szczegóły, na które widz nie zwraca uwagi. Dla twórcy, któremu zależy na perfekcji, każdy element filmu video powinien zostać przedstawiony ze szczególną dbałością.

Postprodukcja filmów wideo – wideo filmowanie jest początkiem działań, składających się na uzyskanie gotowego filmu. Do czasu realizacji filmu warto więc doliczyć godziny, poświęcone obróbce materiału. Postprodukcja video wiąże się z montażem, dopasowaniem zabarwienia, dźwięku oraz efektów, tworzących całość. Profesjonalizm, ukształtowany na gruncie praktycznej postprodukcji video oraz wiedzy teoretycznej pozwala obserwować doskonałe rezultaty.

Montaż video, dzięki któremu efekt wzbudza zainteresowanie – montaż, będący elementem postprodukcji filmów jest niezbędny w celu uzyskania optymalnego efektu stworzonego filmu video. Szczególne uwzględnienie kolejności oraz długości poszczególnych obrazów pozwala uzyskać video, dopasowane do wymagań odbiorców. Montaż, realizowany profesjonalnie jest gwarancją optymalizacji przekazu materiału filmowego.

Montaż i postprodukcja wideo - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
MIKS/MASTERING AUDIO
Mix / Mastering audio + studio nagrań - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra

Mix / Mastering audio

Wstydzisz się wysłać swoją ścieżkę wokalnej? Nie ma czego się bać, obrabiałem nie takich jak Ty. Nagrania będą brzmiały zgodnie z wytycznymi danego stylu muzycznego, zachowując jednocześnie Twoje niepowtarzalne brzmienie.

Miks audio to jeden z najważniejszy etapów przy postprodukcji muzyki. Bardzo wyraźnie poprawia brzmienie, dynamikę i selektywność utworu, nadając przy tym przestrzeni i głębi. Jeśli materiał nagrywany w Twoim domowym studio jest nie do końca czysty i równy, można to poprawić. Wiele da się poprawić – nie bój się zapytać.

Przygotujemy Twój utwór do zamieszczenia na platformach streamingowych, a także możliwe jest utworzenie obrazu DDP dla tłoczni i w taki sposób Twoja muzyka będzie brzmiała perfekcyjnie bez względu na to, gdzie jej słuchamy. Wykonywany przez nas mix i mastering pozwala na uzyskanie doskonałej jakości dźwięku i idealnego brzmienia. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, analizując potrzeby klientów i odpowiadając na nie. 

Podziel się z innymi swoją muzykę w najlepszej jakości – ekspresowo, po mistrzowsku, a przede wszystkim razem z nami.

SESJA PRODUKTOWA

Sesja produktowa

Szczegółowa sesja przedmiotów / odzieży na białym tle z centralnie umieszczonym w kadrze produktem lub na tle dopasowanym do produktu.

Sesja produktowa pozwala pokazać Twoją ofertę z jak najlepszej strony. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości, który w połączeniu z doświadczeniem i  kreatywnością dajemy gwarancję sesji, która spełni wymagania najbardziej wybrednych zleceniodawców. 

Zdjęcia są wykonywane na białym tle, co ma na celu skupienie uwagi na produkcie. Przy fotografii produktowej najważniejsze jest odwzorowanie barw, pokazanie szczegółów i zalet przedmiotu. Wyróżniamy się następującymi frazami: wyszukane oświetlenie, mała głębia ostrości, użycie filtrów czy kolorów. Zdjęcia produktów idealnie sprawdzają się w projektach graficznych i reklamach wielkoformatowych. Zdjęcia ubrań, które są zrobione na manekinie, na finalnym zdjęciu, po obróbce, nasz manekin znika. Zdjęcia pokazują naturalny układ odzieży na ciele.

Po sesji materiał wysyłamy w miniaturach do klienta, aby mógł wybrać, które kadry interesują go najbardziej i które mają zostać poddane obróbce.

Sesja produktowa - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
MULTIMEDIA (REKLAMA WIDEO)

Produkcja teledysków

Moim zdaniem bez teledysku jest coraz trudniej wypromować dobry materiał.

Projekty wyceniam indywidualnie w zależności od scenariusza, pomysłu, możliwości oraz sprzętu, który wykorzystamy przy produkcji.

Spoty reklamowe

Idealnie do emisji telewizyjnej oraz do zamieszczenia w serwisach internetowych.

Spoty reklamowe powinny w ciekawy i czytelny, a jednocześnie intrygujący sposób prezentować najsilniejsze atuty produktu / usługi.

Filmowanie dronem

Transmisja obrazu 4K w czasie rzeczywistym z wydarzeń, imprez plenerowych i masowych.

Wykonujemy filmy i zdjęcia z drona w najwyższej jakości oraz nietuzinkowe efekty idealnie do spotów reklamowych i promocyjnych.

Postprodukcja wideo

Każde ujęcie wymaga odpowiedniego montażu, dźwięku czy choćby obróbki kolorystycznej.

Działamy w zakresie obróbki kolorystycznej, pracą nad efektami specjalnymi, skomplikowanego montażu obrazu, udźwiękowienia (tworzenia własnej muzyki do filmu), a to wszystko Państwa wizją.

Mix / mastering audio

Wstydzisz się wysłać swoją ścieżkę wokalnej? Nie ma czego się bać, wysyłaj !

Nagrania będą brzmiały zgodnie z wytycznymi danego stylu muzycznego, zachowując jednocześnie Twoje niepowtarzalne brzmienie.

Sesje produktowe

Zdjęcia produktów na potrzeby sprzedaży w sklepów internetowych, Allegro itp.

Szczegółowa sesja fotografia przedmiotów na białym tle z centralnie umieszczonym w kadrze produktem lub na tle dopasowanym do produktu.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

    Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.