Oklejanie witryn / szyb sklepowych

Oferujemy kompleksową usługę oklejania szyb i witryn sklepowych folią. Jest to jedna z najskuteczniejszych form reklamy, która pomoże Ci wyróżnić swój lokal na tle konkurencji.

Bez względu na rodzaj działalności, którą prowadzisz, zewnętrzny marketing jest ważny. Oklejanie witryn sprawdzi się na przykład w takich punktach, jak: salony kosmetyczne, fryzjerskie lub SPA, gabinety lekarskie, w których wykonuje się diagnostykę lub zabiegi, kluby fitness, restauracje, pomieszczenia biur – zarówno mniejszych, jak i korporacyjnych.

Jeżeli chcesz, żeby inni poznali Twoją firmę, skorzystaj z naszej pomocy. Usługę oklejania szyb oraz witryn świadczymy od początku do końca – działamy szybko, profesjonalnie i w atrakcyjnych cenach. Zaczniemy od pomiaru powierzchni okiennej, zaproponujemy atrakcyjny projekt graficzny i wykonamy wysokiej jakości wydruk. Na koniec wykwalifikowany personel dokona skutecznej aplikacji. Niezależnie od tego, czy chcesz jedynie przyciemnić szyby albo zastosować folię mleczną, czy nanieść na witrynę rzucającą się w oczy, kolorową reklamę – bez problemu zrealizujemy zlecenie. 

Mamy bogate doświadczenie zarówno w realizacji mniejszych, jak i większych inwestycji. Dlatego nie zwlekaj – wyróżnij się spośród konkurencyjnych lokali i zdecyduj się na profesjonalne oklejanie szyb i witryn, które dla Ciebie wykonamy.

OKLEJANIE WITRYN / SKLEPÓW
OKLEJANIE FOLIĄ REKLAMOWĄ
REKLAMA ZEWNĘTRZNA

BANERY REKLAMOWE

Baner reklamowy można umieścić na ogrodzeniu, siatce, balustradzie lub specjalnym miejscu ekspozycyjnym.

OKLEJANIE SZYB / WITRYN

W dużej mierze swoje zastosowanie znajdują min. w gabinetach kosmetycznych, biurach i korporacjach.

REKLAMA NA SAMOCHODACH

Projektujemy i wyklejamy na samochodach reklamy drukowane, napisy i naklejki wycinane.

SZYLDY / TABLICE REKLAMOWE

Szyldy reklamowe przeznaczone do wnętrz, oraz przystosowane do umieszczenia na zewnątrz.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

    Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.