Mix / Mastering audio

Wstydzisz się wysłać swoją ścieżkę wokalnej? Nie ma czego się bać, obrabiałem nie takich jak Ty. Nagrania będą brzmiały zgodnie z wytycznymi danego stylu muzycznego, zachowując jednocześnie Twoje niepowtarzalne brzmienie.

Miks audio to jeden z najważniejszy etapów przy postprodukcji muzyki. Bardzo wyraźnie poprawia brzmienie, dynamikę i selektywność utworu, nadając przy tym przestrzeni i głębi. Jeśli materiał nagrywany w Twoim domowym studio jest nie do końca czysty i równy, można to poprawić. Wiele da się poprawić – nie bój się zapytać.

Przygotujemy Twój utwór do zamieszczenia na platformach streamingowych, a także możliwe jest utworzenie obrazu DDP dla tłoczni i w taki sposób Twoja muzyka będzie brzmiała perfekcyjnie bez względu na to, gdzie jej słuchamy. Wykonywany przez nas mix i mastering pozwala na uzyskanie doskonałej jakości dźwięku i idealnego brzmienia. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, analizując potrzeby klientów i odpowiadając na nie. 

Podziel się z innymi swoją muzykę w najlepszej jakości – ekspresowo, po mistrzowsku, a przede wszystkim razem z nami.

Mix / Mastering audio + studio nagrań - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
CENNIK

Miks i mastering utworu

w cenę wliczone poprawki miksu

od 140 zł


cena brutto

Podana cena zależna jest od długości utworu, ilości ścieżek podkładu muzycznego, ilości wokalistów, konieczności strojenia, jakości nagrań, czy też dodatkowych opcji np. wersja koncertowa, lub ocenzurowana danego utworu.

  • utwór muzyczny do 25 ścieżek
  • dostawa w 3 dni robocze
  • nielimitowane poprawki
  • moderacja komentarzy
napisz do nas

Wszystkie działania ingerujące bezpośrednio w materiał będą konsultowane ze zleceniodawcą. Wszystkie gotowe utwory zostaną wyeksportowane do plików .wav oraz .mp3. Po otrzymaniu sfinalizowanego utworu, czy albumu przysługują 2 tygodnie na wprowadzenie ewentualnych bezpłatnych zmian. Po upływie tego terminu korekty traktowane są jako nowe zlecenie.

MULTIMEDIA (REKLAMA WIDEO)

Produkcja teledysków

Moim zdaniem bez teledysku jest coraz trudniej wypromować dobry materiał.

Projekty wyceniam indywidualnie w zależności od scenariusza, pomysłu, możliwości oraz sprzętu, który wykorzystamy przy produkcji.

Spoty reklamowe

Idealnie do emisji telewizyjnej oraz do zamieszczenia w serwisach internetowych.

Spoty reklamowe powinny w ciekawy i czytelny, a jednocześnie intrygujący sposób prezentować najsilniejsze atuty produktu / usługi.

Filmowanie dronem

Transmisja obrazu 4K w czasie rzeczywistym z wydarzeń, imprez plenerowych i masowych.

Wykonujemy filmy i zdjęcia z drona w najwyższej jakości oraz nietuzinkowe efekty idealnie do spotów reklamowych i promocyjnych.

Postprodukcja wideo

Każde ujęcie wymaga odpowiedniego montażu, dźwięku czy choćby obróbki kolorystycznej.

Działamy w zakresie obróbki kolorystycznej, pracą nad efektami specjalnymi, skomplikowanego montażu obrazu, udźwiękowienia (tworzenia własnej muzyki do filmu), a to wszystko Państwa wizją.

Mix / mastering audio

Wstydzisz się wysłać swoją ścieżkę wokalnej? Nie ma czego się bać, wysyłaj !

Nagrania będą brzmiały zgodnie z wytycznymi danego stylu muzycznego, zachowując jednocześnie Twoje niepowtarzalne brzmienie.

Sesje produktowe

Zdjęcia produktów na potrzeby sprzedaży w sklepów internetowych, Allegro itp.

Szczegółowa sesja fotografia przedmiotów na białym tle z centralnie umieszczonym w kadrze produktem lub na tle dopasowanym do produktu.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

    Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.