Tworzenie stron internetowych

Mało profesjonalna w dzisiejszej dobie internetu jest firma nieposiadająca własnej wizytówki w sieci za pośrednictwem strony internetowej, więc długo nie dywagując - traci z każdą kolejną godziną swoich klientów.

Strona internetowa to jedna z najlepszych metod promocji. Zawiera ona w sobie wszystkie elementy, które powinna zawierać dobra reklama.

Łączy w sobie funkcje informacyjne, marketingowe i sprawia, że firma otrzymuje renomę. Posiadanie takiej witryny oprócz statusu daje też wiele więcej innych korzyści. Jakie są to plusy ? Kiedy warto zdecydować się na założenie witryny ? Jakie wymagania warto przed nią postawić ? I wreszcie jakie są koszty i proces wykonania. Na te wszystkie pytania znajdziecie Państwo odpowiedzieć w dalszej części naszego serwisu oraz na blogu. Oprócz rozwiania wątpliwości przekażemy również kilka cennych informacji, jakie warto posiadać, zamawiając firmową strona internetową, oraz przybliżymy cały proces jej tworzenia tak, aby wiedza ta pozwoliła do maksimum wykorzystać szansę, jaką jest stworzenie własnej witryny.

MDeka Transport - strona internetowa (realizacja) - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
REALIZACJE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

IKAPOL Sp. z o.o.

Producent całorocznych domków letniskowych  – modułowe domki letniskowe, całoroczne, transportowane w jednym elemencie do klienta.

Cemix S.C Wiktoria Wojciech Loch

CEMIX to firma produkująca najwyższej jakości materiały budowlane. Działa na terenie Żar (województwo lubuskie) i całej Polski. Od 2007 roku produkuje kleje, tynki, zaprawy.

MDeka Transport

Oferujemy usługi w zakresie przeprowadzek, kompleksowego transportu, oraz spedycji. Począwszy od małych ładunków jak jedna europaleta do przeprowadzek dużych firm i instytucji.

TOM- GROUP

TOM GROUP z siedzibą w Lipnie (k. Leszna) to ponad 10 lat doświadczenia w produkcji oraz dystrybucji stolarki otworowej PVC i aluminium.

SPO-MASZ Żary

Oferujemy części i serwis maszyn dla zakładów mięsnych, garmażeryjnych, przemysłu rybnego, warzywnego oraz hodowli zwierząt futerkowych.

PORTAL ZACHÓD Jesteśmy niezależnym portalem informacyjnym. Zajmujemy się również kompleksową produkcją filmową i telewizyjną.

KONTENERY CHEMICZNE

Kontenery chemiczne, izolowane, specjalistyczne przystosowane do magazynowania substancji niebezpiecznych i łatwopalnych; produkowanie zgodnie z polskim prawem przechowywania substancji niebezpiecznych.

PROFIKRAFT PERSONALSERVICE

Pośrednictwo w wyszukiwaniu pracy. Zajmujemy się wyszukiwaniem miejsc pracy dla osób poszukujących pracy oraz pozyskiwaniem pracowników. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu pracy dla Polaków poza granicami Polski.

AMEISENBAU Karol Strojny

Wynajem kontenerów od 5-10m3 oraz zajmujemy się usuwaniem wszelkiego rodzaju odpadów, wywozem gruzu, przedmiotów gabarytowych i wszystkiego co zalega na twojej posesji.

TURBO LOGISTICS

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu naszych klientów oferujemy Państwu usługi spedycyjne na terenie całej Polski oraz Europy.

HAHN PUTLAPPEN

Putzlappen von Hahn Putzlappen, umweltfreundlich und saugfähig!

Aleksandra Pieściuk – Fotografia Ślubna i Portretowa

Pracuję na terenie całej Polski. Napiszcie, w jakim miejscu i w którym dniu odbywa się Wasz ślub, a ja najszybciej jak mogę, wrócę z odpowiedzią, czy ten termin jest u mnie wolny.

Fundacja SIGMA Żary

Fundacja Pomocy Dzieciom SIGMA działa na rzecz pomocy osobom, a w szczególności dzieciom z zaburzeniami i opóźnieniem w rozwoju pod względem fizycznym, psychicznym i psychologicznym oraz społecznym.

HAHN POLEN

Specjalizujemy się w produkcji czyściwa z tekstyliów, do każdego rodzaju zastosowań. Wszystkie ściereczki do czyszczenia są testowane na wykrywaczu metalu, czyszczone w pralni lub w gospodarstwie domowym, dostosowane do potrzeb klienta i spakowane w przyjazny dla środowiska karton.

TWORZENIE STRON WWW

Strony internetowe

Strony internetowe to współczesne wizytówki firm.

Profesjonalna, responsywna strona internetowa to podstawa obecności przedsiębiorstwa w sieci. Projektowane przez nas witryny są nowoczesne, intuicyjne i funkcjonalne.

Sklepy internetowe

Sklepy on-line mogą stanowić podstawę działalności lub generować dodatkowe dochody.

Tworzymy profesjonalne, funkcjonalne sklepy internetowe, które zagwarantują zadowolenie klientów i pozwolą na wygodne zakupy.

Pozycjonowanie w Google

Twoja oferta jest lepiej widoczna w intrenecie i trafia do większej ilości klientów.

Pozycjonowanie w Google, które oferujemy, optymalizuje i poprawia pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwarki.

Portale i serwisy www

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań i celów.

Tworzone przez nas portale i serwisy www charakteryzuje wysoka funkcjonalność i zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Hosting + domena

Oferujemy stworzenie domeny strony internetowej i jej hosting na niezawodnym serwerze w atrakcyjnej cenie.

Oferujemy kompleksowe usługi polegające na wyborze i zarejestrowaniu domeny strony internetowej, a także jej hostingu.

Opieka techniczna

Opieka techniczna to oferta skierowana do klientów posiadających strony internetowe i działających w sieci.

Opieka techniczna nad sklepem internetowym pozwoli na jego prawidłowe funkcjonowanie i ciągłą dostępność dla klientów.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

    Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.