Produkcja teledysków

W dobie internetu, telewizji i szeroko pojętego postępu, w epoce kolorowego obrazu najlepszej jakości i praktycznie niekończącego się dostępu do różnego rodzaju rozrywki, trudno dziwić się, że widz, słuchacz czy generalnie - odbiorca stał się wymagający.

W przemyśle muzycznym nie wystarcza już sam utwór – a przynajmniej nie do jego promocji. Muzyka nie może mówić już sama za siebie – ta szansa została jej dawno odebrana przez inne masowe media. Być może jest to fakt przykry, nam – twórcom nie pozostało jednak nic innego, jak dostosowanie się. W XXI wieku, by promować muzykę potrzebny jest teledysk, obraz. Coś co przyciągnie wzrok i zainteresowanie potencjalnego fana.

Odbiorca pragnie wrażeń, pragnie przeżyć – chce zobaczyć coś czego jeszcze nie widział, a także poznać w pełni wizję i przekaż muzyka, twórcy. By skutecznie wypromować się w tej branży, potrzebne jest zapewnienie naszym słuchaczom maksimum rozrywki. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest teledysk. 

By zabrać się za jego tworzenie, potrzebna Ci jest nie tylko osoba, która zajmie się tym od strony technicznej – niezbędny jest także scenarzysta, dobry pomysł, odpowiedni sprzęt. Nasza firma zapewni tworzenie teledysku pod każdym z tych wariantów – daj nam pomóc rozwinąć Twoją karierę!

Produkcja teledysków - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
PRZYKŁADOWE REALIZACJE
Opis teledysku:

Grzybowy – COIDOD prod. MEDUZA BEATS

Przygotowany dla:
MULTIMEDIA (REKLAMA WIDEO)

Produkcja teledysków

Moim zdaniem bez teledysku jest coraz trudniej wypromować dobry materiał.

Projekty wyceniam indywidualnie w zależności od scenariusza, pomysłu, możliwości oraz sprzętu, który wykorzystamy przy produkcji.

Spoty reklamowe

Idealnie do emisji telewizyjnej oraz do zamieszczenia w serwisach internetowych.

Spoty reklamowe powinny w ciekawy i czytelny, a jednocześnie intrygujący sposób prezentować najsilniejsze atuty produktu / usługi.

Filmowanie dronem

Transmisja obrazu 4K w czasie rzeczywistym z wydarzeń, imprez plenerowych i masowych.

Wykonujemy filmy i zdjęcia z drona w najwyższej jakości oraz nietuzinkowe efekty idealnie do spotów reklamowych i promocyjnych.

Postprodukcja wideo

Każde ujęcie wymaga odpowiedniego montażu, dźwięku czy choćby obróbki kolorystycznej.

Działamy w zakresie obróbki kolorystycznej, pracą nad efektami specjalnymi, skomplikowanego montażu obrazu, udźwiękowienia (tworzenia własnej muzyki do filmu), a to wszystko Państwa wizją.

Mix / mastering audio

Wstydzisz się wysłać swoją ścieżkę wokalnej? Nie ma czego się bać, wysyłaj !

Nagrania będą brzmiały zgodnie z wytycznymi danego stylu muzycznego, zachowując jednocześnie Twoje niepowtarzalne brzmienie.

Sesje produktowe

Zdjęcia produktów na potrzeby sprzedaży w sklepów internetowych, Allegro itp.

Szczegółowa sesja fotografia przedmiotów na białym tle z centralnie umieszczonym w kadrze produktem lub na tle dopasowanym do produktu.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

    Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.