TWORZENIE STON WWW

Tworzenie stron internetowych

Mało profesjonalna w dzisiejszej dobie internetu jest firma nieposiadająca własnej wizytówki w sieci za pośrednictwem strony internetowej, więc długo nie dywagując - traci z każdą kolejną godziną swoich klientów.

Strona internetowa to jedna z najlepszych metod promocji. Zawiera ona w sobie wszystkie elementy, które powinna zawierać dobra reklama.

Łączy w sobie funkcje informacyjne, marketingowe i sprawia, że firma otrzymuje renomę. Posiadanie takiej witryny oprócz statusu daje też wiele więcej innych korzyści. Jakie są to plusy ? Kiedy warto zdecydować się na założenie witryny ? Jakie wymagania warto przed nią postawić ? I wreszcie jakie są koszty i proces wykonania. Na te wszystkie pytania znajdziecie Państwo odpowiedzieć w dalszej części naszego serwisu oraz na blogu. Oprócz rozwiania wątpliwości przekażemy również kilka cennych informacji, jakie warto posiadać, zamawiając firmową strona internetową, oraz przybliżymy cały proces jej tworzenia tak, aby wiedza ta pozwoliła do maksimum wykorzystać szansę, jaką jest stworzenie własnej witryny.

Tworzenie stron internetowych - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH
Tworzenie sklepów internetowych - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz w szybki sposób rozszerzyć swoją działalność na ryneku którym działasz ? Załóż sklep i sprzedawaj produkty wszędzie tam, gdzie jest Internet! Niezależnie od tego, czy sprzedajesz catering dietetyczny, czy pojemniki na odpady.

Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami 42 % użytkowników, którzy znaleźli się na stronie internetowej z zamiarem dokonania zakupu zrezygnowała z niego z uwagi na problemy w nawigacji. W przypadku projektowania sklepów internetowych liczy się przede wszystkim prostota. Należy zadbać o to aby klient w krótkim czasie dokładnie zapoznał się z całą ofertą.

Ponadto powinien tak szybko jak możliwe uzyskać pełne informację dotyczące planowanej transakcji. Bardzo modne jest wykorzystanie szybkiego menu, które dostępne jest z poziomu każdej podstrony. Za jego pomocą klient dowie się wszystkiego na temat możliwych sposobów płatności oraz przewidywanego terminu dostawy. Marketing internetowy zmienia oblicze. Ponad połowa Polaków w zeszłym roku nie przeczytała ani jednej książki. Dlatego nie należy oczekiwać, że konsumenci wyrażą zainteresowanie długimi i zlewającymi się tekstami. Przy prezentowaniu oferty przez sklep internetowy należy zadbać o przekazanie jak największej ilości informacji w przystępnej formie. Pomocne będą tu infografiki, atrakcyjne ikony oraz klasyczne tabele. Odpowiednia konstrukcja strony oraz reklama pomoże w zwiększaniu ilości klientów decydujących się na finalizację transakcji

POZYCJOWANIE W GOOGLE

Pozycjonowanie w Google

Pozycjonowanie w Google, które oferujemy, optymalizuje i poprawia pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwarki. Dzięki takim działaniom Twoja oferta dociera do klientów, generując zwiększenie rozpoznawalności marki, a także poziomu sprzedaży. W efekcie Twoja oferta jest lepiej widoczna internecie i trafia do większej ilości klientów.

W celu zdobycia jak najwyższej pozycji w popularnych wyszukiwarkach wg wybranych przez Ciebie słów i fraz kluczowych najważniejsza jest optymalizacja Twojej witryny. To właśnie nazywamy pozycjonowaniem! Pozycjonowanie w Google, które oferujemy, optymalizuje i poprawia pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwarki. Dzięki takim działaniom Twoja oferta dociera do klientów, generując zwiększenie rozpoznawalności marki, a także poziomu sprzedaży. W efekcie Twoja oferta jest lepiej widoczna internecie i trafia do większej ilości klientów.

Jak zapewne wszystkim posiadaczom stron www wiadomo samo jej posiadanie to zdecydowanie zbyt mało. Stąd też koniecznie trzeba możliwie najszybciej zainicjować pozycjonowanie stron internetowych, które to pozwala na efektywne wypromowanie naszej witryny w wyszukiwarkach internetowych.

Pozycjonowanie w Google - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
PORTALE WWW
PORAL ZACHÓD (realizacja) - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra

Portale i serwisy www

Tworzone przez nas portale i serwisy www charakteryzuje wysoka funkcjonalność i zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Tworzymy profesjonalne portale i serwisy www, odpowiadające kompleksowo założeniom klienta. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań i celów. Stale śledzimy dynamicznie zmieniające się trendy dotyczące stron internetowych i skutecznie na nie reagujemy. Przy projektowaniu korzystamy również z wieloletniego, popartego licznymi sukcesami i pozytywnymi opiniami klientów, doświadczenia. Portale i serwisy www, które oddajemy w ręce zamawiającego, są niezwykle przyjazne i intuicyjne dla użytkowników, jednocześnie oferując im wiele różnych funkcji. 

OPIEKA TECHNICZA

Opieka techniczna nad stroną / sklepem internetowym

Opieka techniczna to oferta skierowana do klientów posiadających strony / sklepy internetowe i działających w sieci.

Dzięki opiece technicznej naszej kadry informatyków i techników masz pewność, że Twoje witryny będą działać poprawnie, a wszelkie prace związane z aktualizacjami, certyfikatami, bezpieczeństwem i konserwacją będą wykonywane na bieżąco. Opieka techniczna nad sklepem internetowym pozwoli na jego prawidłowe funkcjonowanie i ciągłą dostępność dla klientów, nawet w okresach wzmożonego ruchu.

Administracja stroną

• aktualizacja CMS
• aktualizacje wtyczek
• obsługa motywu 
• odpowiedzi na Twoje pytania
• aktualizacja treści na stronie

Bezpieczeństwo serwisu

• monitoring
• kopie zapasowe
• dodatkowe zabezpieczenia
• aktualizacje bezpieczeństwa

Rozwiązywanie problemów

• usuwanie usterek 
• przywrócenie działania strony
• optymalizacje SEO
• programowanie 
• zarządzanie bazą danych

SMAKUJE ZDROWO (realizacja) - STUDIO REKLAMY | Żary, Żagań, Zielona Góra
PROJEKTOWANIE STRON / SKLEPÓW WWW

Strony internetowe

Strony internetowe to współczesne wizytówki firm.

Profesjonalna, responsywna strona internetowa to podstawa obecności przedsiębiorstwa w sieci. Projektowane przez nas witryny są nowoczesne, intuicyjne i funkcjonalne.

Sklepy internetowe

Sklepy on-line mogą stanowić podstawę działalności lub generować dodatkowe dochody.

Tworzymy profesjonalne, funkcjonalne sklepy internetowe, które zagwarantują zadowolenie klientów i pozwolą na wygodne zakupy.

Pozycjonowanie w Google

Twoja oferta jest lepiej widoczna w intrenecie i trafia do większej ilości klientów.

Pozycjonowanie w Google, które oferujemy, optymalizuje i poprawia pozycję Twojej firmy w wynikach wyszukiwarki.

Portale i serwisy www

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań i celów.

Tworzone przez nas portale i serwisy www charakteryzuje wysoka funkcjonalność i zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Hosting + domena

Oferujemy stworzenie domeny strony internetowej i jej hosting na niezawodnym serwerze w atrakcyjnej cenie.

Oferujemy kompleksowe usługi polegające na wyborze i zarejestrowaniu domeny strony internetowej, a także jej hostingu.

Opieka techniczna

Opieka techniczna to oferta skierowana do klientów posiadających strony internetowe i działających w sieci.

Opieka techniczna nad sklepem internetowym pozwoli na jego prawidłowe funkcjonowanie i ciągłą dostępność dla klientów.

KLIENCI

Mamy na swoim koncie grono zadowolonych klientów. Brakuje nam tylko Ciebie.

Realizujemy dla naszych Klientów bardzo różnorodne zlecenia: od projektu, aż po dostarczenie gotowego produktu.

KONTAKT

Dane kontaktowe:

Nr telefonu:
+48 578 596 404

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
10:00 – 14:00

Napisz maila:
kontakt@derdalukasz.pl

Godziny przy telefonie:
poniedziałek – piątek
08:00 – 16:00

Dane adresowe:

derdalukasz.pl – reklama / strony www / druk
ul. Żarska 9B, 68-213 Lipinki Łużyckie
NIP: PL-9282041953, REGON: 369365891

Prosimy o zapowiadanie wizyt w godzinach funkcjonowania biura w Lipinkach Łużyckich (obok Żar, woj. lubuskie). Nie zawsze jesteśmy w biurze, wiec prosimy o wcześniejszy telefon.

Bezpłatny parking przy budynku firmy IKAPOL Marta Kozłowska.

Social media:

Formularz kontaktowy:

Wypełnij formularz i podaj szczegóły dotyczące projektu, abyśmy mogli ocenić koszta oraz czas realizacji.

    Wysyłając zapytanie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w powyższym formularzu dla potrzeb niezbędnych do udzielenia pełnej odpowiedzi (w tym również przedstawienia oferty handlowej), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

    Rzeczywisty koszt większości realizacji zależny jest od specyfiki projektowej zlecenia, nakładu oraz czasu pracy. Publikowane oferty cenowe nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Nie wyrażamy zgody na rozpowszechnianie, rozprowadzanie i sprzedaż powyższych danych kontaktowych dla celów marketingowych. Adres e-mail służy wyłącznie dla korespondencji związanej z zakresem prowadzonej działalności określonej na niniejszej stronie. Nie bierzemy udziału w konkursach projektowych i cenowych, oferty nie podlegają negocjacjom.

    Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość.